Podpora oddílu
Sponzorství

Kuželkářky Jičína utrpěly nečekaný debakl od Valašského Meziříčí

24. 1. 2012 | Ženy A | 13. kolo

Po výhře v Náchodě ve východočeském derby, chtěly ženy SKK Jičín potvrdit svůj útok na bronzovou příčku prvoligové tabulky i tuto sobotu proti poslednímu Valašskému Meziříčí. V utkání 13. kola však družstvo utrpělo třetí porážku na domácí dráze v tomto soutěžním ročníku.

Dorost SKK Jičín převálcoval slabý Benešov 4:0

24. 1. 2012 | Dorostenci | 12. kolo

Po výhře v Neratovicích při vstupu do druhé části nejvyšší kuželkářské soutěže dorostu si hráči a hráčky SKK Jičín připsali další dva body za jednoznačnou výhru 4:0 nad posledním Benešovem.

B družstvo dorostu tentokrát bez bodu

24. 1. 2012 | Dorostenci | Dorost B - 8. kolo

Céčko po boji poráží Jilemnici B

24. 1. 2012 | Muži C | 15. kolo

Ve vyrovnaném zápase přinesla rozhodující náskok prostřední dvojice, když především díky skvělému výkonu Křivky 461 domácí nahráli 103 kuželek.

Déčko po slabém výkonu prohárlo v Jilemnici

24. 1. 2012 | Muži D | 15. kolo

Vítězi Memoriálu Honzy Majdana 2012 jsou Havlíček s Rosůlkem a Boháčková s Pavlatovou

16. 1. 2012 | Neregistrovaní | Memoriál Honzy Majdana

Druhý turnaj Jičínské tour 2011-12 je za námi. Vánoční přestávku nereligy si vyplnilo koulením 196 dvojic!! K vidění bylo mnoho výborných výkonů, z jednotlivců byli nejlepší Černík 278 a Pavlatová 254. Kompletní výsledky najdete v sekci "neregistrovaní".

Pro kuželkáře Jičína na úvod studená sprcha

16. 1. 2012 | Muži A | 12. kolo

Třetí kuželkářská liga mužů vstoupila zápasy 12.kola do své druhé části. Pro oba celky SKK Jičín přinesla utkání velká zklamání a především A týmu se naděje na návrat do druhé nejvyšší soutěže dostává do roviny teorie.

Kuželkářky Jičína vítězí v Náchodě!

16. 1. 2012 | Ženy A | 12. kolo

Východočeské derby, v rámci 12. kola první ligy žen, otevřelo jarní část soutěže. Domácí Náchod byl tentokráte favoritem, ale hráčky SKK Jičín zahrály výborně.

Dorost SKK Jičín přivezl body z Neratovic

16. 1. 2012 | Ženy B | 11. kolo

Do druhé části nejvyšší kuželkářské soutěže dorostu hráči a hráčky SKK Jičín vstoupili vítězně utkáním na velice těžké kuželně v Neratovicích.

Skvělý výkon a výhra 8:0 vynesla Jičín B na třetí příčku

16. 1. 2012 | Dorostenci | 6. kolo

Vynikající vstup do druhé části Východočeského kuželkářského přeboru dorostu se podařil nově se tvořícímu týmu SKK Jičín. Kompletní trio překonalo hranici čtyř set poražených kuželek a tým tak dosáhl svého letošního maxima.

Stránky: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16