Podpora oddílu
Sponzorství

Vítězi 1. ročníku Jičínské tour Řehořek a Chvojková

20. 5. 2013 | Neregistrovaní | Jičínská tour

V sobotu 18.5. se na kuželně v Lipách konalo finále 1. ročníku Jičínské tour neregistrovaných hráčů. V průběhu kuželkářské sezony se odehrály tři jednotlivé turnaje, které byly zároveň kvalifikací pro finále Jičínské tour. Výkony jednotlivců v Jičínském poháru, Majdanovu memoriálu a Jarní „60“ byly ohodnoceny příslušným počtem bodů a právo účasti ve finále si vybojovalo dvacet nejlepších mužů a dvanáct nejlepších žen. Ve finále se soutěžilo na 120 hodů sdružených a body za finálový výkon byly přičteny k bodům získaným v kvalifikaci. Alespoň jednoho z turnajů se zúčastnilo celkem 253 hráčů (176 mužů a 77 žen)!

Krčmárik a Holá vítězi Jarní „60“

20. 5. 2013 | Neregistrovaní | Jarní 60

Po Jičínském poháru a Majdanově memoriálu uspořádali kuželkáři poslední turnaj neregistrovaných této sezony, Jarní „60“. Jarní šedesátka byla zároveň posledním kvalifikačním turnajem Jičínské tour, do které se započítávají výsledky všech tří odehraných turnajů.

Vítězem Prestige cupu AJETO !

8. 5. 2013 | Neregistrovaní | Prestige cup 2013

Kvůli malému zájmu ženských družstev se letos konal pouze Prestige cup v kategorii mužů. K vidění bylo mnoho skvělých výkonů jak družstev, tak jednotlivců. Tým AJETO dokázal k vítězství v 1. lize přidat i triumf v Prestigi, a to díky náhozu 1036 kuželek! I na další medailové pozice bylo potřeba překonat hranici tisíce kuželek, což se povedlo druhému TESPU Cerekvice 1015 a třetí Ceree 1005. Mezi jednotlivci byl nejlepší Portyš ml. 293, jen těsně před Jiřím Dědinou 291. Třetí místo pak díky 273 obsadil Řehořek.

AJETO a BRADA vítězi 37.ročníku turnaje neregistrovaných kuželkářů

29. 4. 2013 | Neregistrovaní | nereliga

Největší turnaj čtyřčlenných neregistrovaných družstev v kuželkách v České Republice má dohráno. 37.ročník vyústil v fanatické koncovce závěrečného kola.

Vítězi Memoriálu Honzy Majdana Řehořek se Šulcem, mezi ženami Hartychovy z Rokytnice!

21. 1. 2013 | Neregistrovaní | Memoriál Honzy Majdana

Kvalitní výkony 146 dvojic byly k vidění během Memoriálu Honzy Majdana. Nejlepší jednotlivci dotáhli své dvojice k vítězství. Mezi muži to byl Řehořek 295 spolu se Šulcem 256 (celkem 551), mezi ženami hráčky z Rokytnice Hartychová Zuzana 261 s Hartychovou Libuší 220 (celkem 481). Ještě jednou připomínám důležité věci z propozic a jejich upřesňování: dvojice může hrát ve stejném složení dvakrát, počet startů jednotlivce není omezen; v případě rovnosti náhozu dvojice rozhoduje o pořadí vyšší nához jednotlivce; smíšené dvojice se počítají mezi muže, ale výkony žen ze smíšenek se počítají do pořadí jedlotlivkyň!

Memoriál Honzy Majdana 2013 rozehrán!

9. 1. 2013 | Neregistrovaní | Majdan 2013

Memoriál Honzy Majdana pro neregistrované dvojice na 2x60 HS je v plném proudu! Odehráno má již 44 dvojic mužů a 16 dvojic žen. Mezi ženami stačí na 1. místo zatím 436 kuželek, nejlepší jednotilvkyní je Riegerová 242. Zato mezi muži už jsme viděli několik velmi dorbých výkonů! První dvě místa okupují Luboš Brixí se Sašou Řehořkem 534 a 522, na medaili je potřeba 521 (Portyš st. + Černý). Nejlepší výkon v jednotlivcích drží Řehořek - 293! Majdan se hraje až do 18.1., termíny jsou již slušně zaplněny, ale volná místa ještě jsou, domluvte se přímo na kuželně! Průběžné výsledky můžete sledovat na facebooku SKK Jičín!

Vítězi Jičínského poháru 2012 Portyš a Chvojková!

1. 11. 2012 | Neregistrovaní | Jičínský pohár 2012 – neregistrovaní

68 mužů a 34 žen se zapojilo do prvního turnaje Jičínské tour 2012-13. Celkem předvedli mezi muži 100 a mezi ženami 49 náhozů.

37. ročník nereligy připraven!

29. 10. 2012 | Neregistrovaní | Nereliga

Již 37. ročník nereligy je připraven. Přihlášky týmů jsou uzavřeny, rozlosování je hotové a kuželna připravena na maraton zápasů. Nereliga startuje 12. 11. 2012 a končí 15. 4. 2013. Systém turnaje zůstává neměnný.

Jičínský pohár finišuje!

22. 10. 2012 | Neregistrovaní | Jičínský pohár

Poslední hrací týden má před sebou Jičínský pohár. Mezi 78 muži se do čela dostal výborným náhozem 289 Petr Portyš st. Mezi ženami drží první pozici Dáša Chvojková. Hlásit se stále můžete na kuželně u Míry Bureše nebo na telefonu 777 552 450.

Jičínský pohár prodloužen!

17. 10. 2012 | Neregistrovaní | Jičínský pohár

Jičínský pohár je v plném proudu. Pro velkou obsazenost kuželny je termín prodloužen až do 28.10.2012! Hlásit se můžete na kuželně u Míry Bureše nebo na tel. 777 552 450. Mezi muži předvedli výborné výkony Rolc 285 a Frait 282. Nicméně protože se jednalo o druhé náhozy, nepočítají se jim do Jičínské tour. Nejlepší nához do Tour má zatím Portyš 277. Mezi ženami je v čele s velkým náskokem Chvojková 276. Průběžné výsledky naleznete i na facebooku SKK Jičín!

Stránky: 1 | 2